Hledáte někoho, kdo má zkušenosti s Partners? Uvažujete o Partners? Nebo naopak máte s Partners zkušenost, ať už dobrou nebo špatnou? Na těchto stránkách se snažíme o nezávislé hodnocení služeb, firem a výrobků. I vy můžete navrhnout, jaké zkušenosti a recenze by se zde měly objevit. My následně službu, firmu nebo produkt zveřejníme a vy se pak můžete sami vyjádřit.

Pokud máte vy sami zkušenostiu Partners, napište nám ji, rádi ji zveřejníme. Pomůžete tak všem, kdo se zajímají o Partners.

Líbí se vám naše stránka? myslíte, že je užitečná? Dejte o ni vědět svým známým a kamarádům - stačí kliknout na ikonky.

5 komentářů u “Partners

 1. Já teda zatím nepotřebovala využít služeb Partners, ale měla jsem s nimi čest, když mně nabízeli pracovní místo ve svých řadách. Na pohovoru jsem měla velice smíšené pocity, plno otázek z jejich strany a naopak slečna nechtěla říci nic konkrétního, co nabízí oni. Mlžila…no, neměla jsem zrovna nejlepší pocit, takže jsem to nezvala.

 2. Dobrý den,

  já se mohu připojit ke komentáři ohledně práce a spolupráce s firmou Partners a to přesně v Ostravě. Nejdříve to vypadalo jako setkání se seriozním člověkem, bohužel první zdání klamalo.
  Přesně jsme měli tu čest jednat se slečnou Terezou Kyčerkovou, která vystupovala jako profík, který vše zařídí. Žádala jsme hypotéku, bohužel nebyla schopna najít řešení a nakonec jsme se tedy rozhodli, že si tuto záležitost vyřešíme sami.
  Celou dobu nás seznamovala s jejich vizí a tím co pro lidi chtějí dělat, až vytáhla podklady pro pojištění. Jasně a zřetelně jsme jí informovali o tom, že nechceme uzavírat pojistku načež nám řekla, že se jedná jen o návrh, který musí jít na posouzení a až poté se rozhodneme.
  Bohužel jaké bylo naše zjištění posléze, slečna Kyčerková s námi uzavřela smlouvu a odeslala jí na pojišťovnu. Za našimi zády tvrdí, že mi jsme pojistit chtěli, pravda je bohužel jinde.
  Teď se celý Partners k tomuto staví laxně a uvedená slečna tváří jako ta nelepší. Uvedenou věc jsme byli nuceni řešit s právníkem, jelikož došlo ze strany Partnersu k podvodu na naši osobu.
  Takže pokud můžu doporučit se společností Partners, určitě né.

 3. dobrý den
  vážení, a co čekáte od těch všech rychlokvašek z kvant finančních porad. společenství, které se tady vyrojilo. Všichni nabízejí to samé, pardon, každý od jiného partnera, zejména od toho, který jim jde provizně nejvíce na ruku. Musíte se potkat se skutečným majetkovým poradcem, ale toho abyste jak jehlu v kupce sena hledali. Já jsem ho našel, resp. on mě, a dokonce mě dostal i profesně. Skvělá společnost, jak pro klienty tak pro obchodní partnery. Pokud budete chtít, poskytnu info osobně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>