5 komentářů u „Coloseum nemovitosti

 1. Zdravím realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTIi. Chtěla bych vám tímto vyjádřit velké poděkování za vaši práci a profesionalitu, kterou jste mi poskytovali. Především bych pak chtěla vyzdvihnout činnost paní Hájkové, která vždy s úsměvem a naprosto profesionálně dokázala vyřešit jakýkoliv problém a se kterou jsem byla maximálně spokojená.

  Musím se přiznat, že jsem ze začátku, po zkušenostech s předchozími realitními kancelářemi, byla velmi nedůvěřivá, neboť jsem se obávala, že se opět „spálím“.

  Avšak dnes se můj názor otočil o 180 stupňů. Díky vám a především díky p. Hájkové jsem prodala vše, co jsem prodat chtěla. Vaší práce a profesionality si cením o to víc, že v dnešní době realitních kanceláří není vůbec jednoduché najít tu správnou. Já měla nakonec štěstí, že jsem našla vás. Proto ještě jednou přijměte moje velké poděkování. Přeji vám mnoho úspěchů ve vaší skvělé práci.

  Kdykoliv a komukoliv vás ráda doporučím.

  Lenka Rožnovská

 2. Reality Brno je skvělá realitní kancelář, díky níž jsem prodala svůj dům za skvělou cenu. Ocenuňuji profesionální přístup zaměstnanců a také ochotu.

 3. Mezi nejlepší realitní kanceláře Brno rozhodně patří i Coloseum Nemovitosti. Měl jsem s nimi osobní zkušenost, kdy jsem sháněl podnájem při studiu. Potřeboval jsem nějaký slušný byt, za který nebudu muset platit šílené částky, jak tomu v Brně bývá. Skrze Coloseum Nemovistosti jsem našel přechodný domov v Brně.

 4. Nesolidní jednání, rezevační smlouvu Vám nebudou chtít dát dopředu. Rezevační smlouva je těžce nevýhodná pro kupujícího, rozhodně nepodepisovat. Tuhle realitku rozhodně nebrat.

 5. Já osobně nemám s touto realitkou dobré zkušenosti, právě naopak. Špatně přichystaná kupní smlouva, návrh kupní smlouvy zaslané přes e-mail byl naprosto jiný než předložená kupní smlouva k podpisu. Realitní kancelář dle smlouvy o zprostředkování nárokuje provizi jednoduše jen za to, že dojde k podpisu kupních smluv, neochota řešit jakýkoliv problém. Zprostředkovatelská smlouva byla podepsaná v září 2013 a byl jsem převzala až v dubnu poté co jsem si musela najmout právního zástupce a dotlačit prodávající k podpisu nové kupní smlouvy. Realitka stále jen slibovala a vše oddalovala. Neprofesionální chování, uvádění v omyl…např. “ v kuchyni před dvěma roky dělaná nově elektřina“ znamená z jedné zásuvky byla vyvedena ještě jedna a jede na ni 5 spotřebičů….NEDOPORUČUJI. Mají příznačné jméno…v Coloseum Vás odrovnají….můj první byt mě stál tolik nervů, že jsem se na něj ani netěšila…jen díky správnému právnímu zástupci naštěstí nakonec mám byt namísto dluhů, za to, že jsem si nějaký chtěla koupit…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *