Amazonské borůvky Acai

Přidejte i vy své hodnocení

Acai je ovoce, které patří k nejzdravějším ovocem na světě. Toto ovoce pochází z Brazílie a má formu bobulí s peckou. Pecka tvoří 80 % plodu. Bobule rostou na štíhlé palmě, která může být vysoká 15 až 25 m. Bobule se mohou sklízet nejdříve za 4 až 5 let po vysazení. Palma totiž roste velice pomalu. Z jedné palmy je možné získat i 20 kg bobulí. Plodí 2 krát do roka. Tyto bobule obsahují purpurový pigment, jsou tmavě modré barvy. Na těchto plodech je zvláštní to, že svou vůní připomínají čokoládu s lesním ovocem.

Acai je strava pro moderní lidi, protože je zdravá, chutná a osvěžující. Bobule Acai mají prokazatelně pozitivní účinky na lidský organismus, neboť jsou vysokým zdrojem antioxidantů a esenciálních živin, jako jsou bílkoviny, sacharidy, zdravé tuky, vlákninu, vitamíny, minerály apod. Je to v podstatě přírodní energetická bomba, nejsilnější přírodní antioxidant na světě.

Acai se doporučuje používat pokud, chcete redukovat svou váhu a při detoxikaci a regeneraci organismu. Blahodárně rovněž působí na kardiovaskulární systém. Bobule působí protizánětlivě, urychlí tudíž hojivé procesy. Ženy jistě ocení to, že odstraňují celulitidu a udržují mladistvý vzhled.

Měli jste tu příležitost zkusit bobule Acai právě vy? Pocítili jste nějakou změnu? Podělte se s námi o vaše zkušenosti s Acai.

Tvorba webových stránek: Webklient