logo_aaaauto-fb

Společnost AAA Auto International, a.s., která se 1. března 2018 přejmenovala na AURES Holdings, a.s., je provozovatel autobazarů AAA AUTO se sídlem v České republice, kde také vyvíjí největší část svých podnikatelských aktivit, na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku.

Hledáte někoho, kdo má zkušenosti s AAA Auto? Uvažujete o AAA Auto? Nebo naopak máte s AAA Auto zkušenost, ať už dobrou nebo špatnou? Na těchto stránkách se snažíme o nezávislé hodnocení služeb, firem a výrobků. I vy můžete navrhnout, jaké zkušenosti a recenze by se zde měly objevit. My následně službu, firmu nebo produkt zveřejníme a vy se pak můžete sami vyjádřit.

Pokud máte vy sami zkušenostiu AAA Auto, napište nám ji, rádi ji zveřejníme. Pomůžete tak všem, kdo se zajímají o AAA Auto.

Líbí se vám naše stránka? myslíte, že je užitečná? Dejte o ni vědět svým známým a kamarádům - stačí kliknout na ikonky.

1 komentář u “AAA Auto

  1. Koupil jsem v prosinci auto v AAA na Kladně. Vše proběhlo k mé spokojenosti i když to trvalo asi 4 hodiny. Paní, co mě obsluhovala byla příjemná a nabízela mimo vlastního auta další produkty. Když jsem je odmítal, namítala, že vše je v ceně, tak proč bych to odmítal. Tak jsem podepsal spoustu papírů popsaných titěrným písmem a spokojeně odjel. Doma jsem pak zjistil, že milá paní mě natáhla o 45 tisíc, právě o ty věci, co byly prý v ceně. Reklamovali jsem tuto skutečnost a zatím nic. Tak mě napadá, že by šmejdi v jiné podobě ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *