Pneumatiky Continental zná snad každý, kdo si již kdy pneumatiky vybíral. Patří totiž mezi jedny z nejoblíbenějších značek pneumatik. Je pátým nejvýznamnějším výrobcem pneumatik na světě a druhou příčku zabírá v Evropě. Společnost Continental se pohybuje v automobilovém průmyslu již hezkou řádku let, konkrétně od roku 1871. Byla založena v německým Hannoveru.

Pneumatiky Continental jsou vyráběny s ohledem na bezpečnost a pohodlí. Zaměřuje se také na výrobu prémiových pneumatik, dokonce patří společnost Continental k těm největším v této kategorii.

Pneumatiyk Continental jsou k dostání ve všech možných provedeních na všechy typy motorových vozidel. Jaké zkušenosti máte s těmito pneumatikami vy?

Hledáte někoho, kdo má zkušenosti s Pneumatiky Continental? Uvažujete o Pneumatiky Continental? Nebo naopak máte s Pneumatiky Continental zkušenost, ať už dobrou nebo špatnou? Na těchto stránkách se snažíme o nezávislé hodnocení služeb, firem a výrobků. I vy můžete navrhnout, jaké zkušenosti a recenze by se zde měly objevit. My následně službu, firmu nebo produkt zveřejníme a vy se pak můžete sami vyjádřit.

Pokud máte vy sami zkušenostiu Pneumatiky Continental, napište nám ji, rádi ji zveřejníme. Pomůžete tak všem, kdo se zajímají o Pneumatiky Continental.

Líbí se vám naše stránka? myslíte, že je užitečná? Dejte o ni vědět svým známým a kamarádům - stačí kliknout na ikonky.

1 komentář u “Pneumatiky Continental

  1. Mám Audinu a pneumatiky Continental jsem na ni kupoval loni v zimě. Jezdím na nich i letos a jsou pořád v perfektním stavu, mají téměř stejný vzorek, jako když jsem je kupoval. Tyto pneumatiky můžu doporučit. Jsem s nimi spokejen. Špatné nejsou ani Barumky nebo Matadorky. Rozhodně bych nekupoval protektory, ty jsou na dvě věci. Vydrží sezónu a abych tu další kupoval nové. Raději vsázím na kvalitu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *