Pneumatiky Continental

Pneumatiky Continental zná snad každý, kdo si již kdy pneumatiky vybíral. Patří totiž mezi jedny z nejoblíbenějších značek pneumatik. Je pátým nejvýznamnějším výrobcem pneumatik na světě a druhou příčku zabírá v Evropě. Společnost Continental se pohybuje v automobilovém průmyslu již hezkou řádku let, konkrétně od roku 1871. Byla založena v německým Hannoveru.

Pneumatiky Continental jsou vyráběny s ohledem na bezpečnost a pohodlí. Zaměřuje se také na výrobu prémiových pneumatik, dokonce patří společnost Continental k těm největším v této kategorii.

Pneumatiyk Continental jsou k dostání ve všech možných provedeních na všechy typy motorových vozidel. Jaké zkušenosti máte s těmito pneumatikami vy?

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto - Moto a jeho autorem je Romana. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Pneumatiky Continental

  1. Mám Audinu a pneumatiky Continental jsem na ni kupoval loni v zimě. Jezdím na nich i letos a jsou pořád v perfektním stavu, mají téměř stejný vzorek, jako když jsem je kupoval. Tyto pneumatiky můžu doporučit. Jsem s nimi spokejen. Špatné nejsou ani Barumky nebo Matadorky. Rozhodně bych nekupoval protektory, ty jsou na dvě věci. Vydrží sezónu a abych tu další kupoval nové. Raději vsázím na kvalitu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *