Smart půjčka je finanční produkt společnosti Smart Capital. Smart Capital je součástí společnosti Smart Corporation, která působí na českém trhu již od roku 1993. Smart půjčka je úvěr, o který lze zažádat online. Je určen zaměstnaným osobám. O tuhle půjčku můžete požádat, pokud si chcete ušetřit běhání po bankách a vyřizovat si veškeré potřebné dokumenty pro přiznání půjčky. Sjednání je rychlé, takže jestliže potřebujete penze ihned, smart půjčka je určena pro vás.

Smart půjčka umožňuje vypůjčit peníze v rozmezí od 4 000 do 50 000 Kč na 8 až 13 měsíců. Výhodou smart půjčky je to, že se při schvalování nepřihlíží k tomu, kolik si vyděláte, ani zda máte zápis v registru dlužníků. Z tohoto pohledu je tedy velice dostupná. Za vyřízení a schválení se neplatí žádné poplatky.

Smart půjčku lze sjednat skrze nejrůznější zprostředkovatele. Na internetu narazíte na mnoho z nich. Máte i vy osobní zkušenost s některou z nich? Jaký názor máte na smart půjčku?

Hledáte někoho, kdo má zkušenosti s Smart půjčka? Uvažujete o Smart půjčka? Nebo naopak máte s Smart půjčka zkušenost, ať už dobrou nebo špatnou? Na těchto stránkách se snažíme o nezávislé hodnocení služeb, firem a výrobků. I vy můžete navrhnout, jaké zkušenosti a recenze by se zde měly objevit. My následně službu, firmu nebo produkt zveřejníme a vy se pak můžete sami vyjádřit.

Pokud máte vy sami zkušenostiu Smart půjčka, napište nám ji, rádi ji zveřejníme. Pomůžete tak všem, kdo se zajímají o Smart půjčka.

Líbí se vám naše stránka? myslíte, že je užitečná? Dejte o ni vědět svým známým a kamarádům - stačí kliknout na ikonky.

2 komentáře u “Smart půjčka

  1. Z půjčky 10000,- si ihned strhli první splátku 1250kč + 300 jakýsi administrativní poplatek, takže z půjčky 10tisíc zbylo náhle necelých 8500,- navíc mají hrozné úroky. Půjčil jsem si 10tisíc a splatím skoro 17tisíc. Takže za sebe jednoznačně nedoporučuji!!!

  2. Dobrý den ,chtěl jsem pujčku od smartu,přitelkyně si od nich pujčila a splácela ,potom dostala znovu nabídku ,bohužel potom onemocněla a přišla o pár zakázek tykajic se práce na živnost,omlouvala se i přesto že měla defakto umřít ,pomali oslabená se stoho dostávala pomali ven,omlouvala se obchodnímu zástupci,která ji měla nastarost,vždy dala i přesto že moc ji nezbylo paní na splátku,nakonec to dopadlo tak,že skončila na uřadě práce a snaha se dohodnout skončila na mrtvém bodě z obchodním zástupcem,ja ačkoliv bydlím v jedné domácnosti jsem si chtěl zažádat o pujčku smart uš po třetí a vždy mne to bylo zamítnute,přesto mě to nedalo a zavolal jsem obchodnímu zástupci ,je to žena,a zeptal jsem se na to proč mě to bylo tři krát zamítnuto,odpověděla mne hodně rychle ,že vzhledem tomu že bydlíme společně mě zamíta pujčku,já chtěl dluh po přítelkyni splácet a potřeboval jsem si vzít smart pujčku, i kvuli tomu že potřebuji nadále pklatit stroje na stavbě ,protože mimo svého invalidního duchodu provozuji vedlejší pracovní činnost na živnostencký list,muj příjem je 6000kč + vedlejší činnost 15 000kč =21 000kč chtěl jsem si pujčit 30 000kč ,znám spoustu lidi mimo okres co jsou ve větších trablech a dostali smart pujčku ,ale záleži jakej je obchodní zástupce ,já uš vím svoje od jistých lidí ,proč tomu tak je,chtěl bych se spojit z jiným obchodním zástupcem který by mne mohl v tom pomoci,tet musím znovu platit za stroje ,mám na to 8 dnu ,je to státni zakázka a to té doby musím sehnat prostředky ,děkuji za pomoc

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *