Systém LQZ

Mezinárodní barterový a informační systém LQZ nabízí moderním firmám a podnikatelům nový způsob obchodování bez dlužníků, se zárukou zvýšení obratu, s úsporou Vašeho času, s možností přístupu k výhodným úvěrům našim klientům, na které naše banky neslyší, s novým stylem odměňování svých zaměstnanců.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance a jeho autorem je Romana. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Systém LQZ

  1. S touto firmou spolupracuju už 4 rokem a jsem taky spokojený. Minimálně dvě zakázky měsíčně přes LQZ udělám. Takže spokojenost a doporučuji.

  2. Má spolupráce s touto firmou probíhá podle mých představ. Když něco potřebuju zavolám na LQZ na obchodní oddělení a oni mi e-mailem zašlou kontakty na firmy, které se tou kterou konkrétní činností zabývají. Já si z nich potom jen vyberu toho kdo má nejlepší cenu a s dotyčnou firmou se domluvím na podmínkách obchodu.Zbytek už je jen na mě. A funguje to takhle už od roku 2005.

  3. Mě nabídli exkluzivní zakázky s výhradou jen bez bártru. A když jsem zaplatil tak mi dali jen bártrové zakázky a o exkluzivitě nemůže být žádná řeč. Do doby než jsem zaplatil, byli velice vstřícní a ochotní, ale po zaplacení a mém procitnutí už vstřícnost a ochota prudce opadla. Dejte si velice dobrý pozor co podepisujete!!!! Kejval Pavel

  4. Spolupráce s LQZ byla nejhorší investice do podnikání za posledních pár let. Nejprve slibují bártrové obchody, přesvědčují, že portfolio služeb a produktů mají široké, a že vaše produkty a služby jim chybí, ale skutečnost je opačná. Zjistíte, že není s čím, nebo ským bartrovat.
    Příště dám ty peníze raději na charitu. Budu mít alespoň dobrý pocit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *