AUTO ESA

Auto ESA je jeden z největších českých autobazarů. Zkušenosti s tímto autobazarem jsou podobně jako u dalších prodejců ojetých aut rozporuplné. Zkušenosti s AUTO ESA shrnuje například sdružení na ochranu vlastníků automobilů SOVA. Další názory zákazníkjů můžete najít na diskuzních fórech.

AAA Auto

logo_aaaauto-fb

Společnost AAA Auto International, a.s., která se 1. března 2018 přejmenovala na AURES Holdings, a.s., je provozovatel autobazarů AAA AUTO se sídlem v České republice, kde také vyvíjí největší část svých podnikatelských aktivit, na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku.

Neoriginální náhradní autodíly

Velká část motoristů žije v domění, že nejlepší náhradní autodíly jsou ty originální, které jsou přímo od výrobce automobilu. S otevřením trhu se k nám však stále více dostávají i díly neoriginální. Ne vždy je pravdou, že právě neoriginální díl je špatný a neměli byste jej do svého vozu dávat. Autodíly od výrobců dílů a komponetů mohou být často lepší, než ty originální.

Možná ani nevíte, že jen 25% dílů na automobilu pochází od originálního výrobce a přitom až 75% dílů stejně nakupuje výrobce vozů u svých dodavatelů, kterými jsou výrobci dílů a komponentů. Může se jednat např. o brdy, tlumiče, výfuky, spojky apod. Takže máte na svém voze vlastně i vy díly neoriginální.

Výhodou neoriginálních dílů je to, že jsou mnohem levnější. Neplatíte za značku, jak tomu často je a na výměně autodílu značně ušetříte. Jak se stavíte k problematice originálních a neoriginálních dílů vy? Kde vy případně díly nakupujete?

Pneumatiky Continental

Pneumatiky Continental zná snad každý, kdo si již kdy pneumatiky vybíral. Patří totiž mezi jedny z nejoblíbenějších značek pneumatik. Je pátým nejvýznamnějším výrobcem pneumatik na světě a druhou příčku zabírá v Evropě. Společnost Continental se pohybuje v automobilovém průmyslu již hezkou řádku let, konkrétně od roku 1871. Byla založena v německým Hannoveru.

Pneumatiky Continental jsou vyráběny s ohledem na bezpečnost a pohodlí. Zaměřuje se také na výrobu prémiových pneumatik, dokonce patří společnost Continental k těm největším v této kategorii.

Pneumatiyk Continental jsou k dostání ve všech možných provedeních na všechy typy motorových vozidel. Jaké zkušenosti máte s těmito pneumatikami vy?

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha se stane vaším pomocníkem v případě, že se vám pokazí váš vůz. Jestliže se už stalo, neváhejte a kontaktujte pracovníka autopůjčovny, který vám nabídne vozidla všeho druhu. Ať už preferujete italské či německé výrobce, přijdete si na své. Autopůjčovna Praha je typická svou pestrostí.

Každému se může občas pokazit vozidlo, ale jak víte, zákon schválnosti neustále funguje a vaše vozidlo se zpravidla pokazí před dlouhou cestou do zahraničí či cestou na pracovní schůzku. Proto je důležité, abyste byli neustále připraveni, a měli po ruce kontakt na autopůjčovnu Praha.

Máte zkušenosti s nějakou autopůjčovnou v Praze? Dejte nám tip!

Extralevne-Pneu.cz

Je častým nešvarem, že řidiči nevěnují přílišnou pozornost pneumatikám u svých automobilů. Neuvědomují si, že tím se jejich pneumatikám výrazně snižuje životnost a bezpečnost může být omezena. Pneumatiky totiž musí během každé jízdy snášet velkou zátěž, udržují vozidlo v daném směru, tlumí nárazy a výrazně ovlivňují kvalitu nenadálého brzdění. Díky tomu by si spotřebitelé měli dát pozor při jejich výběru.

Celý příspěvek