Systém LQZ

Mezinárodní barterový a informační systém LQZ nabízí moderním firmám a podnikatelům nový způsob obchodování bez dlužníků, se zárukou zvýšení obratu, s úsporou Vašeho času, s možností přístupu k výhodným úvěrům našim klientům, na které naše banky neslyší, s novým stylem odměňování svých zaměstnanců.

Smart půjčka

Smart půjčka je finanční produkt společnosti Smart Capital. Smart Capital je součástí společnosti Smart Corporation, která působí na českém trhu již od roku 1993. Smart půjčka je úvěr, o který lze zažádat online. Je určen zaměstnaným osobám. O tuhle půjčku můžete požádat, pokud si chcete ušetřit běhání po bankách a vyřizovat si veškeré potřebné dokumenty pro přiznání půjčky. Sjednání je rychlé, takže jestliže potřebujete penze ihned, smart půjčka je určena pro vás.

Smart půjčka umožňuje vypůjčit peníze v rozmezí od 4 000 do 50 000 Kč na 8 až 13 měsíců. Výhodou smart půjčky je to, že se při schvalování nepřihlíží k tomu, kolik si vyděláte, ani zda máte zápis v registru dlužníků. Z tohoto pohledu je tedy velice dostupná. Za vyřízení a schválení se neplatí žádné poplatky.

Smart půjčku lze sjednat skrze nejrůznější zprostředkovatele. Na internetu narazíte na mnoho z nich. Máte i vy osobní zkušenost s některou z nich? Jaký názor máte na smart půjčku?