Elektronické cigarety

Elektronické cigarety už nejsou na našem trhu žádnou novinkou. Úspěšně se zde prodávají již několik let. Elektronická cigareta je určena pro kuřáky, kteří chtějí kouřit zdravě a nadále si neničit své zdraví. Při kouření elektronické cigarety nedochází k vdechování škodlivých látek, jako je třeba dehet. Uvolňuje se pouze pára s nikotinem a tudíž se do prostředí nedostává kouř, který by obtěžoval okolí. Elektronická cigareta se kouří tak, že do do ní vloží náplň, tzv. e-liquid. Skládá se  z e-baterie, atomizéru a nikotinové e-náplně.

10 důvodů, proč je lepší kouřit elektronické cigarety?

  1. Kouření elektronické cigarety je zdravotně zcela nezávadné.
  2. Elektronická cigareta vám umožní ušetřit minimálně polovinu finančních prostředků, které vkládáte na koupi klasických cigaret.
  3. Nemusíte se obávat abstinenčních příznaků při přechodu e-kouření.
  4. Elektronická cigareta je zároveň bezpečnější z toho pohledu, že nehrozí například vznik požáru z nedopalků.
  5. Díky e-kouření nevystavujete své okolí následkům pasivního kouření, ani neobtěžujete zápachem z kouře.
  6. Vaše oblečení a dech již nebude mít odér cigaretového kouře.
  7. Použivání elektronické cigarety je dovoleno kdekoli.
  8. Výhodou je možnost měnit příchutě elektronické cigarety.
  9. Elektronická cigareta je Vám vždy a okamžitě k dispozici. Nemusíte ji zapalovat, ani típat.
  10. E-kouření je rozhodně modernější a společensky přijatelnější než klasické cigarety, které už dávno nejsou IN.

Jaké zkušenosti máte s elektronickými cigaretami vy? Podělte se s námi o své dojmy.

Dukanova dieta

Dukanovu dietu vymyslel francouzský lékař  Pierre Dukan. Jedná se o velice zajímavou dietu, jejích podstatou je konzumace bílkovin a omezování sacharidů. Dukanova dieta u nás není příliš známá, francouzi jí však mají rádi a držela i třeba i Carole Middletonová, matka Kate Middleton, která za 4 dny shodila 2 kg. Dukanovou dietou si udržují postavu i Gisele Bündchenová a herečka Jennifer Lopezová.

U této diety je důležité si stanovit, kolik kilogramů chcete zhubnout a od toho se pak odvíjí délka diety. Dukanová dieta se skládá ze čtyř fází: útočná, proplouvací, upevňující a stabilizační. V první, útočné fází se konzumují jen netučné bílkoviny ? maso, vejce apod. Během pěti dnů můžete zhubnout až 3 kg. Důležité je vypít min. 2 litry neslazené vody. V druhé, proplouvací fázi, se přidává zelenina, syrová a tepelně upravená. Ve třetí se přidávají k bílkovinám a zelenině také ovoce. Poslední fáze tvrá dlouho, v podstatě celoživotně.

Tvrdí se, že u Dukanovy diety se nemusíte obávat jo-jo efektu, ale je třeba dodržovat čtvrtou fázi i poté, co jste se dostali na vytouženou váhu.

Drželi jste nebo momentálně držíte Dukanovu dietu? Podělte se s námi o vaše zkušenosti, zda vám tato metoda pomohla zhubnout.

Weight Loss

Weigth Loss je přípravek na hubnutí. Jedná se o tablety, které jsou určeny na hubnutí a jsou převážně pro ženy, které se chtějí zbavit přebytečných kilogramů.

Weight Loss by vám měl pomoci shodit několik kilogramů a to velmi rychle. Hubnout byste měli protože se vám sníží chuť k jídlu, zlepší se vám metabolismus, budete mít více energie a zredukuje se vám voda v těle. Přípravek je složen tak, aby působil na všechny tyto faktory. Obsahuje např. Zelený čaj nebo kofein, po kterých se budete cítit v pohodě, nabití energií a nebudete mít tedy ani potřebu jíst. Kofein třeba navíc dehydratuje, tudíž se z vašeho těla odvádí i přebytečná voda.

Vyzkoušeli jste tento přípravek právě vy? Jaké s ním máte zkušenosti? Někteří tvrdí, že po používání opravdu neměli chuť k jídlu, některým se však ani při užívání nepodařilo zhubnout. Účinky Weight Loss tedy nelze ani potvrdit, ani vyvrátit. Jak jste na tom právě vy?

Hydroface

Hydroface je systém proti stárnutí, který se sestává ze dvou kroků. Jeho cílem je zbavit se vrásek rychleji než s pomocí jakéhokoli jiného produktu. Bez chirurgických zákroků a chemikálií vám hydroface umožní omladit pleť. Klinické studie potvrdily, že hydroface účinně působí na vypínaní pleti a již během jednoho měsíce používání pocítíte vynikající výsledky. Vše má za následek revoluční složení hydroface. Sada hydroface obsahuje přírodní složky, které odstraňují vrásky, zpevňují pokožku a podporují tvorbu kolagenu. Dále pak vyhlazuje nerovnosti, povislou pokožku hydroface vypíná a to viditelně. Už za pár dnů je vaše pleť omlazená.

První krok systému hydroface stimuluje obnovu kožních buněk, pleť se hydratuje. Tento krém podporuje pružnost a napomáhá k tomu, abyste měla zdravý odstín pleti.

Druhý krém hydroface působí na okolí očí. Jednak odstraňuje tmavé kruhy pod očima, napuchlost pod očima a působí proti vráskám okolo očí.

Hydroface je doporučován i dermatology, lékaři a odborníky na krásu. Pokud jste vyzkoušeli vy tento zázračný krém na vrásky, napište, jak jste s ním byli spokojeni.

Amazonské borůvky Acai

Acai je ovoce, které patří k nejzdravějším ovocem na světě. Toto ovoce pochází z Brazílie a má formu bobulí s peckou. Pecka tvoří 80 % plodu. Bobule rostou na štíhlé palmě, která může být vysoká 15 až 25 m. Bobule se mohou sklízet nejdříve za 4 až 5 let po vysazení. Palma totiž roste velice pomalu. Z jedné palmy je možné získat i 20 kg bobulí. Plodí 2 krát do roka. Tyto bobule obsahují purpurový pigment, jsou tmavě modré barvy. Na těchto plodech je zvláštní to, že svou vůní připomínají čokoládu s lesním ovocem.

Acai je strava pro moderní lidi, protože je zdravá, chutná a osvěžující. Bobule Acai mají prokazatelně pozitivní účinky na lidský organismus, neboť jsou vysokým zdrojem antioxidantů a esenciálních živin, jako jsou bílkoviny, sacharidy, zdravé tuky, vlákninu, vitamíny, minerály apod. Je to v podstatě přírodní energetická bomba, nejsilnější přírodní antioxidant na světě.

Acai se doporučuje používat pokud, chcete redukovat svou váhu a při detoxikaci a regeneraci organismu. Blahodárně rovněž působí na kardiovaskulární systém. Bobule působí protizánětlivě, urychlí tudíž hojivé procesy. Ženy jistě ocení to, že odstraňují celulitidu a udržují mladistvý vzhled.

Měli jste tu příležitost zkusit bobule Acai právě vy? Pocítili jste nějakou změnu? Podělte se s námi o vaše zkušenosti s Acai.

Nikotinové žvýkačky

Chcete přestat s kouřením a stále se vám to nedaří? Na trhu se objevily nikotinové žvýkačky, jejichž úkolem je snížit chuť na nikotin a potlačit tak závislost. Ale mnoho lidí, kuřáků, kteří chtějí přestat s kouřením, potvrzují, že nikotinové žvýkačky, ani proslulé náplasti nepomáhají. Jak se tedy zbavit závislosti? Zkuste elektronickou cigaretu, ale každopádně potřebujete mít pevnou vůli. Nesmíte prostě klopýtnout.

Nikotinové žvýkačky můžete také žvýkat, ale rozhodně chutě na tabákovou cigaretu neustále budou. Jak jste přestali s kouřením vy? Máte zkušenosti s nějakým dobrým prvkem na odvykání? Poraďte ostatním!

Erektan

Ptáte se, jak zlepšit erekci? Chcete najít účinné posílení erekce, které vám zajistí opět kvalitní sexuální život? Je zřejmé, že impotence postihuje dnes více jak 54 % mužů ve věku 35 – 65 let. Jestliže patříte do této kategorie mužů a chcete pro své zdraví něco udělat, můžete začít užívat Erectan, bylinný doplněk stravy určený na posílení erekce.

Erectan je k dostání ve dvou variantách. Pokud chcete své potíže s erekcí odstranit dlouhodobě, nadchne vás Erectan ManLONG, bylinný doplněk stravy určený k dlouhodobému užívání. Obsahuje nejen směs bylinek, ale také další látky, jež mají pozitivní vliv na erekci. Dostupný je také Erectan 400 mg, který slouží k okamžitému posílení erekce. Je to silný doplněk stravy obsahující pět aminokyselin.

Máte i vy potíže s erekcí? Jaké přípravky na její posílení používáte? Víte, jak zlepšit erekci dlouhodobě? Dejte nám své tipy. Je Erectan ideální volbou, nebo s ním máte spíše špatné zkušenosti?

Eregma max power

Eregma max powex je přírodní přípravek, který je určený k podpoře sexuálních funkcí. Je vhodný zejména pro muže. Obsahuje kombinaci účinných látek, které mají vliv na to, že je sexuální požitek při sexu intenzivní u obou partnerů. Eregma max power se podává formou tablety, ideálně dopoledne mezi jídlem a večer 3 hodiny před spaním. Tyto tablety pomáhají zvýšit sexuální aktivitu, tedy prodlužuje a zkvalitňuje erekci. Rovněž má pozitivní vliv na spermie a zvyšuje jejich pohyblivost. Ovlivňuje příznivě i otěhotnění. Působí na dozrávání vajíčka. Eregma Max Power také  zmírňuje stres, pocity únavy, úzkosti, vyčerpanosti. Zvyšuje paměť, koncentraci, odolnost.

Tyto tablety nejsou vyloženě určeny pro ty, co chtějí zvýšit a zpříjemnit sex, ale taktéž kladně působí na imunitu a celkový organismus. Zpomaluje stárnutí organismu. Budou vám méně vypadávat vlasy a zkvalitní se. Jsou vhodné i pro sportovce, protože zvyšují nárůst svalové hmoty. Tablety však mohou snižovat krevní tlak. Samozřejmě byste měli užívání přípravku konzultovat s lékařem, pokud máte jakékoli pochybnosti.

Jaké zkušenosti máte s Eregma Max Power vy?

Kryolipolýza – liposukce zmražením

Liposukce zmražením neboli kryolipolýza je velmi účinnou metodou při odstraňování přebytečných tukových buněk. Jestliže pravidelně cvičíte, držíte dietu, ale i přesto se nemůžete zbavit některých tukových polštářků na svém těle, přikročte k liposukci zmražením. Prostřednictvím této neinvazivní bezbolestné liposukci docílíte vytvarované postavy. Tukové buňky jsou zmraženy, čímž odumírají a dostávají se přirozenou cestou z organismu ven.

Liposukce zmražením vás nijak neomezuje při každodenních činnostech, ani nepodstupujete žádný chirurgický zákrok. Nemusíte se tak bát jizev či modřin po liposukci. Tato alternativa je vhodná pro muže i ženy, které chtějí odstranit své přebytečné tukové polštářky.

Mějte vytvarovanou postavu i vy. Máte zkušenosti s liposukcí zmražením? Podělte se s námi o vaše zkušenosti.

Detoxikační náplasti

Stále více lidí dnes pečuje o své tělo a o své zdraví. Příčinou řady nemocí jsou toxické látky, které jsou všude kolem nás a je třeba s nimi zakročit, abyste byli zdraví. Existují však detoxikační náplasti, které z vašeho těla jakoby vytáhnout ony toxické látky. Detoxikační náplasti se lepí na chodidla a obsahují bezpečné a účinné látky, jako jsou vybrané byliny a léčebné látky. Těmi jsou např. dřevný ocet, bambusový ocet, turmalín, chitosan, dextrin, dokudami, loquat list, rostlinná vláknina, vitamín C. Detoxikační náplasti očistí celé vaše tělo, dokáží vás zregenerovat, podpoří imunitu, příznivě působí na páteř a srdce. Zmírní lokální bolesti a sníží váš stres. Dále pak působí na spánek, bude se vám lépe spát.

Pokud vyzkoušíte detoxikační náplasti, sami se budete divit, jak jsou účinné. Běžně světlé náplasti ztmavnou a mohou i nepříjemně cítit. Detoxikační náplasti můžete používat během spánku a je to naprosto bezpečné. Náplast můžete nalepit na místo, které vás bolí nebo pokud se chcete zbavit toxických látek, lepí se právě na chodila. Chodidla jsou nejúčinnějším místem. Délka nalepení bývá stanovena na 8 až 10 hodin během spánku. Kolik náplasti je třeba použít, však nelze říci. Někdy vám postačí tři dny a někdy je málo i tři týdny. Sami jistě moc dobře poznáte, kdy je možné náplasti slepit. Náplast by měla ztmavnout.

I vy jste vyzkoušli detoxikační náplasti? Jaké zkušenosti s nimi máte?