Centrální výběrová řízení

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Romana. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Centrální výběrová řízení

 1. Dávejte si pozor na firmu Centrální výběrová řízení a.s!!! Její podomní prodejci podávají zavádějící informace. Vůbec nezmínili nic o tom, že nabízejí přechod k jinému dodavateli elektřiny a plynu. Místo toho hned řekli něco v tom smyslu, že jsou zde pro kontrolu výdajů za elektřinu a plyn, kvůli nějakým nově změněným podmínkám. O nabídce přestupu nepadlo ani slovo.
  Dále bych chtěl zdůraznit jejich velmi neprofesionální a neslušný přístup. Během dne mě obtěžovali dvakrát. Když jsem jim podruhé hned na začátku konverzace slušně ale jasně řekl, aby odešli, začali mi tykat. Bez přestání mi ukazovali jejich členské kartičky, jako by to měl být nějaký jejich zdroj legitimity a informací, i když na nich není skoro vůbec nic podrobnějšího. Když jsem je požádal, aby mi ukázali druhou stranu karty, nebyli ochotní to udělat. Můj jasně odmítavý ale stále dost slušný přístup vyústil v to, že začali sprostě nadávat o urážet mě.
  Od zastupitelů firmy bych očekával o hodně slušnější přístup a daleko přímější jednání s jasnými a pravdivými informacemi.
  Když si je vyhledáte na internetu, najdete o nich obrovské množství špatných recenzí. Bylo na ně podáno také velké množství stížností. Jsou to šmejdi, pozor na ně!

  • Mám bohužel stejnou zkušenost. Přišla mi smlouva na přestup k EON dodavateli plynu , který byl mnohem dražší než můj součastný dodavatel. Po kontrole cen a odmítnutí přechodu , jsem dostal pokutu 2000,- . V součastnosti se s CVŘ dohaduji a dochází mně trpělivost.

 2. PŘED CENTRÁLNÍM VÝBĚROVÍM ŘÍZENÍM ZABARIKÁDUJTE DVEŘE!!! Já jsem se zůčastnila výběrového řízení na dodávku energií u svého města. Po pár měsících mě přišel člověk z Centrálního výběrového řízení,že ho posílá město,aby zkontroloval,jestli vítězové plní k čemu se zavázaly. Bohužel jsem naletěla a podepsala jim plnou moc. Došla mi smlouva k novému dodavateli. Když jsem zjišťovala, co to má znamenat,bylo my řečeno,že mi chtěly pomoc a našly mi levnějšího dodavatele. Při kontrole cen jsem,ale zjistila,je jejich dodavatel je o 30% DRAŽŠÍ. Samozřejmě jsem chtěla smlouvu zrušit. Po víc jak měsíci šetření mě oznámily,že se nemůžu řídit ani vyúčtováním,ale ani ceníkem,protože oni jsou přesvědčeni,že jejich vítěz je určitě levnější. Nakonec jsem se musela domluvit s jejich dodavatelem a za pokutu
  6050,-Kč smlouvu zrušit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *