Centrální výběrová řízení

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Romana. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Centrální výběrová řízení

  1. Dávejte si pozor na firmu Centrální výběrová řízení a.s!!! Její podomní prodejci podávají zavádějící informace. Vůbec nezmínili nic o tom, že nabízejí přechod k jinému dodavateli elektřiny a plynu. Místo toho hned řekli něco v tom smyslu, že jsou zde pro kontrolu výdajů za elektřinu a plyn, kvůli nějakým nově změněným podmínkám. O nabídce přestupu nepadlo ani slovo.
    Dále bych chtěl zdůraznit jejich velmi neprofesionální a neslušný přístup. Během dne mě obtěžovali dvakrát. Když jsem jim podruhé hned na začátku konverzace slušně ale jasně řekl, aby odešli, začali mi tykat. Bez přestání mi ukazovali jejich členské kartičky, jako by to měl být nějaký jejich zdroj legitimity a informací, i když na nich není skoro vůbec nic podrobnějšího. Když jsem je požádal, aby mi ukázali druhou stranu karty, nebyli ochotní to udělat. Můj jasně odmítavý ale stále dost slušný přístup vyústil v to, že začali sprostě nadávat o urážet mě.
    Od zastupitelů firmy bych očekával o hodně slušnější přístup a daleko přímější jednání s jasnými a pravdivými informacemi.
    Když si je vyhledáte na internetu, najdete o nich obrovské množství špatných recenzí. Bylo na ně podáno také velké množství stížností. Jsou to šmejdi, pozor na ně!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *