Netradiční dárky

V dnešní době je tolik věcí, že se vždy najde něco, co udělá druhému člověku radost. Ovšem jak čas plyne, většina z nás se snaží vymýšlet nové a nové věci – dárek k narozeninám, Vánocům a podobným příležitostem. Nijak to neusnadňuje fakt, že se opakují každým rokem.

Hodně se poslední dobou rozmáhají netradiční dárky. A je taky pravdou, že dárce ve velké většině případů s takovýmto dárkem slaví velký úspěch. Je zde velmi důležité trefit se do vkusu oslavence, protože jak se říká – sto lidí, sto chutí. Ne každému by se zamlouvalo například potápění se žralokem nebo starání se v zoologické zahradě o exotická zvířata, mnozí by jistě upřednostnili možnost uvařit si pivo nebo dostat darem například degustační menu.

Jak již bylo řečeno, najdou se i lidé kterým takové novoty, jako jsou sportovní, či jiné zážitkové dárky příliš nevoní, a proto je třeba zvolit nějakou jinou alternativu. V takových případech by možná udělal radost dárkový poukaz na bělení zubů. Kdo by nechtěl mít úsměv jako filmová hvězda, no ne? Ovšem pozor! I když je dárek kupován v dobrém úmyslu, někdo by si takovýto dár mohl vzít i osobně.

Máte nějaké zkušenosti s takovýmito netradičními dárky?

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Romana. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Netradiční dárky

  1. Souhlasím, netradičním dárkem můžete blízkým udělat opravdu radost, překvapit je, ale hlavně pomohou, pokud došla inspirace. Kromě zmíněných dárků přidávám ještě další tip. Je to e-cigareta. Nedávno jsem ji darovala a měla úspěch.

  2. Já jsem od rodiny dostal na narozky nové zimní pneumatiky :D. Musím říct, že jsem to nečekal a myslím, že i toto je docela netradiční dárek. Každopádně v dnešní době se to opravdu hodilo protože gumy už jsem měl sjeté a do nových se mi moc investovat zatím nechtělo, plánoval jsem to na příští rok. Zminoval jsem se o tom před švagrem a hned jsme taky na netu hledali, které by bylo nejlepší (on se v tom vyzná o něco více než já, tak jsem byl rád za radu a nakonec jsem mu touto diskusí asi vnukl dobrý tip na dárek, tak se s rodinou poskládali).

  3. Já jsem své ženě koupil poukaz na gelové nehty. Tak doufám, že s tím bude dost spokojená. 🙂 V balíčku je totiž i wellness pedikúra a manikúra.

  4. Já jsem na webu koupila tandemový seskok svému příteli. Byl z něho tak nadšený, že říkal, že si ho musíme koupit společně ještě jednou.

  5. co považuji za nejvíce netradiční dárek, který jsem kdy kupovala tak to jsou nové pneumatiky :D. Ale za daných okolností musím říct, že jsem s tímto darem slavila obrovský úspěch :), takže účel to splnilo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *