Recenze na Signosoft

Přidejte i vy své hodnocení

Čím dál více dokumentů se dnes řeší v elektronické podobě, což s sebou nese nutnost elektronického podepisování. Umíte dokument podepsat elektronicky, nebo věci stále ještě tisknete, podepisujete a skenujete, abyste je mohli poslat zpět? Pokud ano, je čas na změnu.

Spousta Čechů netuší, jak na vytvoření elektronického podpisu online, přitom máme tak jednoduchou možnost. Přímo v Česku se totiž vyvíjí světově oblíbený software Signosoft pro jednoduché elektronické podpisy zdarma, online, bezpečně a rychle.

Signosoft – největší česká platforma pro elektronické podpisy

Signosoft je nejrozšířenější platformou pro elektronické podepisování dokumentů, a to zejména pro korporace, ale v poslední době také pro domácnosti. Právě na ty se momentálně snaží cílit. Aktuálně je možné podepsat zdarma 5 dokumentů, brzy ale vyjde osekaná varianta aplikace určená pro domácnosti a menší firmy, jež bude k dispozici kompletně zdarma. Je tedy nejvyšší čas se naučit pracovat s platformou Signosoft.

Přes Signosoft již bylo podepsáno 10 milionů dokumentů. Vyvíjen je deset let a aktuálně má na trhu 80% podíl. Uživatelé na něj nechávají skvělé reference, použití je jednoduché, určitě ho zvládnete i vy.

Jak funguje Signosoft?

Singosoft lze používat online v prohlížeči, nebo prostřednictvím mobilní aplikace. Prvním krokem je nahrání PDF dokumentu z vašeho zařízení či cloudového úložiště do aplikace. Sám Singosoft používá na ukládání dokumentů cloudové úložiště, díky tomu máte dokumenty k dispozici kdykoliv a kdekoliv. Potřebujete pouze připojení k internetu, protože se využívá architektura klient/server.

Po nahrání dokumentu jste v editačním režimu, kde určíte, kdo a jak podepíše dokument. Poté ho odešlete k podpisu a už jen čekáte na požadované podpisy. Signosoft umožňuje vytvořit digitální podpis či ručně psaný podpis. Oba jsou velmi bezpečné a těžko zfalšovatelné.

Tvorba webových stránek: Webklient