Máte rádi zážitky? Chcete vyzkoušet něco nového? Nabízí se vám adrenalinové sporty, které jsou dnes oblíbené u mužů i žen všech věkových kategorií. Takové zážitky nikdy nezklamou ani jako dárky. Velmi oblíbený je bungee jumping, který na první pohled vypadá jako nebezpečný sport, ale přitom opak je pravdou. Bungee jumping chce sice dostatečnou dávku odvahy, ale jakmile tento zážitek vyzkoušíte, doslova si ho zamilujete.

Bungee jumping je sport, u něhož se necháte přivázat za nohy na elastické lano a skočíte z mostu. Užijete si volného pádu, vzrušení, adrenalinu a po zážitku budete mít nepopsatelné pocity. To prostě popsat nejde, to se musí zkusit. Seberte odvahu a vrhněte se na bungee jumping, litovat rozhodně nebudete.

Podělte se s námi o zkušenosti s nějakým zážitkem, nebo přímo s bungee jumpingem.

Hledáte někoho, kdo má zkušenosti s Bungee jumping? Uvažujete o Bungee jumping? Nebo naopak máte s Bungee jumping zkušenost, ať už dobrou nebo špatnou? Na těchto stránkách se snažíme o nezávislé hodnocení služeb, firem a výrobků. I vy můžete navrhnout, jaké zkušenosti a recenze by se zde měly objevit. My následně službu, firmu nebo produkt zveřejníme a vy se pak můžete sami vyjádřit.

Pokud máte vy sami zkušenostiu Bungee jumping, napište nám ji, rádi ji zveřejníme. Pomůžete tak všem, kdo se zajímají o Bungee jumping.

Líbí se vám naše stránka? myslíte, že je užitečná? Dejte o ni vědět svým známým a kamarádům - stačí kliknout na ikonky.

4 komentáře u “Bungee jumping

  1. U mňa jednoznačne víťazí škola šmyku. Vyskúšal som jej a konečne viem, ako auto funguje a reaguje v extrémnych situáciách. Takýto zážitok je nielen adrenalínový, ale aj náučný.

  2. Zdravím, u společnosti Adrop už jsem vybrala nejeden zážitkový dárek pro své blízké. Myslím si, že je to pro ně originální a netradiční možnost vyzkoušet si něco neobvyklého. Jsou zde opravdu zajímavé tipy na dárky. Zpětné hlasy na darované Bungee jumping, jízdu autem Hummer a taky na kurz bezpečné jízdy s odpočtem bodů byly zatím vždycky hodně pozitivní a hodně bouřlivé :).Na osobní vyzkoušení se teprve chystám, ale nejsem si jistá na jak moc adrenalinu mám odvahu 😀 .

  3. Zdravím, teď jsme ted 2x kupovali k narozeninám adrenalinové dárky. Konkrétně právě Bungee jumping a vznášedlo. Zatím bohužel ještě nebylo ani jedno využito, ale už jsou stanovena data, takže jsem moc zvědavá na reakce. Jinak musím říct, že dárkové poukazy měly velký úspěch , takže pokud nevíte co koupit, nebo co nového vyzkoušet, tak se mrkněte na stránky Adropu, protože jsou tam docela dobré tipy dárky;). Tedy alespon mě jich tam hodně nadchlo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *