Elektronické knihy u nás nejsou u nás tak moc populární jako v zahraničí, ale i tak se tento trend dostává i k nám. Eknihy jsou klasické papírové knihy, převedené do elektronické verze, nejčastěji do formátu PDF. Knihy pak lze snadno posílat ostatním lidem na internetu nebo s nimi velmi rychle obchodovat pomocí e-shopů, kdy svou knihu získáte do několika minut bez toho, abyste museli někam chodit.

Výhody elektronických knih spočívají také v tom, že můžeme využívat velmi pokročilé čtečky, které mají stejné vlastnosti jako papír, takže čtení není náročné na oči. Navíc čtečka je daleko menší a lehčí než jedna průměrná kniha, přitom v ní můžeme klasicky uskladnit až několik tisíc publikací, návodů a dalších věcí.

Hledáte někoho, kdo má zkušenosti s Elektronické knihy? Uvažujete o Elektronické knihy? Nebo naopak máte s Elektronické knihy zkušenost, ať už dobrou nebo špatnou? Na těchto stránkách se snažíme o nezávislé hodnocení služeb, firem a výrobků. I vy můžete navrhnout, jaké zkušenosti a recenze by se zde měly objevit. My následně službu, firmu nebo produkt zveřejníme a vy se pak můžete sami vyjádřit.

Pokud máte vy sami zkušenostiu Elektronické knihy, napište nám ji, rádi ji zveřejníme. Pomůžete tak všem, kdo se zajímají o Elektronické knihy.

Líbí se vám naše stránka? myslíte, že je užitečná? Dejte o ni vědět svým známým a kamarádům - stačí kliknout na ikonky.

2 komentáře u “Elektronické knihy

  1. Já osobně používám online knihy poměrně dlouho a nikdy s nimi nebyl žádný problém. Nejraději mám rychlý nákup knih pomocí internetových knihkupectví. Používám čtečku Kindle 4 a vydrží mi na baterii asi měsíc. Myslím, že tu není nic proti..

  2. Já ji mám také a dokonce jsme to dali otci k narozeninám. Měl z toho radost a čtečku často využívá. Pro ty, co uvažují, jak obdarovat své blízké, je to super tip na dárek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *