Acai je ovoce, které patří k nejzdravějším ovocem na světě. Toto ovoce pochází z Brazílie a má formu bobulí s peckou. Pecka tvoří 80 % plodu. Bobule rostou na štíhlé palmě, která může být vysoká 15 až 25 m. Bobule se mohou sklízet nejdříve za 4 až 5 let po vysazení. Palma totiž roste velice pomalu. Z jedné palmy je možné získat i 20 kg bobulí. Plodí 2 krát do roka. Tyto bobule obsahují purpurový pigment, jsou tmavě modré barvy. Na těchto plodech je zvláštní to, že svou vůní připomínají čokoládu s lesním ovocem.

Acai je strava pro moderní lidi, protože je zdravá, chutná a osvěžující. Bobule Acai mají prokazatelně pozitivní účinky na lidský organismus, neboť jsou vysokým zdrojem antioxidantů a esenciálních živin, jako jsou bílkoviny, sacharidy, zdravé tuky, vlákninu, vitamíny, minerály apod. Je to v podstatě přírodní energetická bomba, nejsilnější přírodní antioxidant na světě.

Acai se doporučuje používat pokud, chcete redukovat svou váhu a při detoxikaci a regeneraci organismu. Blahodárně rovněž působí na kardiovaskulární systém. Bobule působí protizánětlivě, urychlí tudíž hojivé procesy. Ženy jistě ocení to, že odstraňují celulitidu a udržují mladistvý vzhled.

Měli jste tu příležitost zkusit bobule Acai právě vy? Pocítili jste nějakou změnu? Podělte se s námi o vaše zkušenosti s Acai.

Hledáte někoho, kdo má zkušenosti s Amazonské borůvky Acai? Uvažujete o Amazonské borůvky Acai? Nebo naopak máte s Amazonské borůvky Acai zkušenost, ať už dobrou nebo špatnou? Na těchto stránkách se snažíme o nezávislé hodnocení služeb, firem a výrobků. I vy můžete navrhnout, jaké zkušenosti a recenze by se zde měly objevit. My následně službu, firmu nebo produkt zveřejníme a vy se pak můžete sami vyjádřit.

Pokud máte vy sami zkušenostiu Amazonské borůvky Acai, napište nám ji, rádi ji zveřejníme. Pomůžete tak všem, kdo se zajímají o Amazonské borůvky Acai.

Líbí se vám naše stránka? myslíte, že je užitečná? Dejte o ni vědět svým známým a kamarádům - stačí kliknout na ikonky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *