Zkušenosti s obecním rozhlasem

Přidejte i vy své hodnocení

Obecní drátový rozhlas se vyplatí udržet v chodu i v dnešní době. Zkušenosti hovoří jasně.

Mnohé obce v minulosti zanevřely na používání tradičních drátových rozhlasů. Dnes toho mnohde litují, přestože již využívají modernější technologie. V nenadálých situacích jsou totiž obecní rozhlasy stále důležitým nástrojem a způsobem, jak rychle a efektivně informovat občany.

Drátový rozhlas nezruinuje žádnou obecní pokladnu

Kvalitní obecní drátový rozhlas rozhodně najde uplatnění v 21. století, byť jej mnohde nahrazují bezdrátové varianty. Drátový rozhlas není nikterak náročný na provoz, navíc jeho správa vyjde poměrně levně, takže rozhodně není dobrou výmluvou finanční stránka věci, když se je některé obce rozhodnou zrušit.

Kdy je drátový obecní rozhlas užitečný a potřebný?

Použijí-li se skutečně kvalitní drátové rozhlasy pro obce a města, mají občané jistotu, že s k nim dostanou veškerá zásadní sdělení, která se právě jejich lokality týkají. Mimořádně praktické jsou drátové rozhlasy během různých povodní, požárů a dalších živelných pohrom. Hlavně pro starší generaci, jež není zvyklá používat internet a chytré mobilní telefony, se pak stávají obecní drátové rozhlasy významným pomocníkem k tomu, aby měli přehled a byli dostatečně zorientovaní v daných situacích. Zkušenosti s podobnými událostmi typu povodní a tornád jsou u nás ostatně poměrně čerstvé.

Obecní drátové rozhlasy mohou samozřejmě přispět k obohacení života na vsích, zejména těch menších. Díky nim mohou zastupitelé informovat lidi o pořádaných kulturních akcích, trzích a mnoha dalších událostech, o nichž by se možná jinak vůbec nedozvěděli, případně by na ně zapomněli.

Prodej a montáž kvalitních drátových rozhlasů pro obce a města

Pakliže chcete nechat zrenovovat, potažmo znovu vybudovat kvalitní drátový rozhlas pro obce a města, obraťte se na renomovanou společnost EL-MIK, specialistu na tento typ produktů. Firma na trhu působí již od roku 1994, tudíž má v daném oboru dlouholeté zkušenosti. Kromě obecních drátových a bezdrátových rozhlasů nabízí také další ozvučovací techniku – do hal, na vlaková a autobusová nádraží atd.

Tvorba webových stránek: Webklient