Zkušenosti s online sázením

Přidejte i vy své hodnocení

I když mě baví klasické počítačové hry, občas jsem si rád zašel s kamarády zahrát poker, případně se stavil do svého oblíbeného casina mrknout se, jestli mi někdo za dobu, co jsem tam nebyl, nenakrmil automaty.

Poslední dobou to však s mým koníčkem vypadalo všelijak. Stejně jako hospody, tak i herny byly z pandemických důvodů houfně zavírány a já jsem myslel, že se snad doma unudím. 

Naštěstí jsem poměrně brzy zjistil, že hazard se dá provozovat nejen ve vybraných kamenných podnicích, ale rovněž ve virtuálním prostředí.

Dost ušetřím

Vzhledem k tomu, že jsem vždy hrál docela střídmě, a vůbec ne špatně, většinu času jsem byl buď v plusu, nebo alespoň na nule. Co se mi však prodražilo, byla cesta do casina. Okolo mého bydliště jich totiž mnoho není a těch pár za návštěvu rozhodně nestojí. 

Proto jsem musel jet vždy, když jsem dostal chuť to pořádně rozbalit, 30 kilometrů do vedlejšího města. A takováto cesta není zadarmo, nemluvě o promrhaném čase v autě.

Herna online po mně žádné přesuny nechce. Můžu se do ní přihlásit klidně ze své postele či gauče. Stačí mi k tomu můj malý laptop. Během několika kliknutí jsem tam. Někdy si ovšem chci zahrát i mimo domov. I pro takové případy s sebou nosím chytrý mobilní telefon, s nímž to jde také jedna radost. 

Tablet sice nemám, ovšem s ním se člověk dokáže připojit taky. V případě mobilních zařízení je samozřejmě nezbytné mít nainstalované veškeré potřebné aktualizace.

Bonus pro nové uživatele

Hned na začátku, po prvním přihlášení, jsem byl velice mile překvapen. Podnik mi totiž připsal bonus za registraci. Velice milá pozornost, kterou jsem samozřejmě nepohrdl. 

Pár stovek navíc se vždycky hodí, hlavně tedy v casinu. A jak jsem zjistil později, nejde o žádnou výjimečnost. Každá online herna nabízí něco podobného. Jo, konkurence je fajn. Hlavně pro zákazníka.

Tvorba webových stránek: Webklient