Zkušenosti s repasovaným počítačem

Přidejte i vy své hodnocení

Uvažujete, zda se vyplatí koupit notebook, počítač či telefon z druhé ruky? Pokud zvažujete tohle řešení, velkým obloukem se vyhněte bazarům. Nakupte raději u osvědčeného prodejce repasované techniky, jímž je například Malicomputer.

Malicomputer.cz prodává repasované telefony, notebooky i počítače za velmi atraktivní ceny – podívat se můžete na jejich webových stránkách.

Repasovaná technika je spolehlivější než bazarová

Vždycky je lepší nakoupit od prověřené firmy než od člověka, který dal inzerát někde na inzertní portál. Nikdy si totiž nemůžete být jistí, s kým máte tu čest. Mnoho lidí vědomě prodává rozbitou elektroniku či elektroniku s nějakou vadou. Firma toto neudělá, protože by si tím výrazně poškodila pověst.

Repasovaná technika je navíc již ze své podstaty spolehlivější. Jde o počítače a notebooky odkoupené z leasingových smluv nebo velkých firem, jež pravidelně obměňují svoji techniku. Před opětovným prodejem navíc prochází kontrolou, takže si můžete být jistí, že je zcela v pořádku. Pokud je nějaká část v horším stavu, třeba baterie už tolik nevydrží, prodejce tuto skutečnost vždy uvádí.

Nakupujete se zárukou

Vždy moc dobře víte, co kupujete. Zatímco popisy inzerátů bývají pochybné, na Malicomputer.cz je každý notebook i počítač popsán do detailu. Firma prodává notebooky včetně nainstalovaných operačních systémů a ovladačů, v balení vždy najdete i napájecí adaptér a kabel. Nakupujete navíc se zárukou o délce 12 měsíců. Při nákupu na bazaru byste žádnou záruku nedostali.

Repasuje se jen špičková technika

Levné notebooky ani telefony se nerepasují, nevyplatilo by se to. Mezi repasovanými stroji tedy najdete pouze špičkové modely. Z telefonů se repasují prakticky výhradně mobily značky Apple, případně nějaké jiné podobně hodnotné telefony. U notebooků jde o high-end modely značek Dell, HP, Lenovo, IBM apod.

Tvorba webových stránek: Webklient