Zkušenosti se světly Bohemia Design

5/5 - (1 vote)

Nedílnou součástí každé větší domácnosti vždy bývaly lustry. V posledních letech, po značné době jejich útlumu, přicházejí opět do módy. Zpravidla se však nejedná o honosné lustry z křišťálu, na které si možná odněkud pamatujete z dřívějška. Přednost dnes dostávají moderní trendy. Zajímavé však je, že se paradoxně navracejí do minulosti. Mluví se pak o takzvaném retro a vintage stylu. Oblibu si získávají rovněž svítidla v industriálním provedení.

Retro a vintage

Hodláte-li si zařídit svůj domov trochu netradičně, možná vás zaujme retro styl, potažmo takzvaný vintage. Oba jsou vzájemně propojené a kladou důraz na využívání tradičních prvků, které byly charakteristické zejména v minulém století. Z nich si však berou jen to nejlepší. Za použití inovativních výrobních postupů a materiálů tak lze docílit jedinečného vzhledu interiérů, konkrétně nábytku a dalšího vybavení.

Lustry a svítidla ve vintage a retro stylu se obvykle vyznačují spíše neutrálními barvami, jako jsou šedá či béžová. Kromě toho se používají přírodní materiály, ale také sklo a kov. Nabídka takovýchto svítidel bohužel stále není dostatečná. Naštěstí zde existují firmy, které tvoří výjimku. Příkladem budiž společnost Bohemia Design, o jejíchž produktech se dozvíte detailní informace na webové stránce https://e-shop.bohemia-design.com/c/svitidla-a-prislusenstvi/zakazkova-vyroba-svitidel.

Industriální provedení

Lustry a ostatní svítidla se stále hojněji začínají objevovat rovněž v takzvaném industriálním stylu. U něj dominují zejména kovové a skleněné prvky. Tvary jsou jednoduché, přímé a bez nejrůznějších okrasných doplňků. Ve výsledku pak prostory, které obohatíte industriálně zabarveným nábytkem a dalším vybavením, působí překvapivě skvostně.

Možnosti výroby a objednávky lustrů v tomto stylu nabízí zmíněná tuzemská renomovaná společnost opět na webu https://e-shop.bohemia-design.com/c/svitidla-a-prislusenstvi/zakazkova-vyroba-svitidel. Jednotlivé produkty je schopna vám vyrobit přímo na zakázku dle vašich představ a návrhů, což je ideální třeba v okamžiku, kdy pracujete na renovaci své domácnosti spolu s bytovými architekty.

Tvorba webových stránek: Webklient