Recenze nákupu perského koberce z Buchara.cz

5/5 - (1 vote)

Chtěli jsme něčím ozvláštnit obývací pokoj. Dodat mu jiskru, neobvyklý vzhled a luxusní nádech. Po zralé úvaze jsme se rozhodli investovat do skutečného perského koberce. Takového, který je nejen krásný na podívání, ale zároveň má i nějakou hodnotu.

Nikdy dříve jsme perský koberec nekupovali, a jelikož nejde o úplně levnou záležitost, měli jsme strach, abychom nevyhodili peníze za něco, co neodpovídá zaplacené částce. Právě proto jsme se rozhodli nakoupit u dobře známého prodejce, společnosti Buchara. Vzhledem k covidu jsme museli nakupovat online.

Možnost výměny do 1 měsíce od data nákupu

Společnost Buchara je k zákazníkům velmi vstřícná, nabízí možnost výměny koberce do jednoho měsíce od data nákupu. To byl ostatně jeden z hlavních důvodů, proč jsme se rozhodli nakoupit právě tady. Měli jsme strach, že online nedokážeme napoprvé vybrat dokonale a zda se vůbec vybraný koberec bude hodit do našeho interiéru. I když jsme nakonec výměnu nevyužili, obchod za ni ode mě rozhodně dostává palec nahoru.

Požádali jsme o pomoc

Na výběr jsme nebyli sami. Do firmy Buchara jsme poslali fotku našeho obývacího pokoje a na základě té nám doporučili několik typů koberců. Nám se nejvíce líbil turecký Ushak z kvalitní vlny. Popis na e-shopu sice nebyl příliš podrobný, o to více informací nám však poskytl přímo personál společnosti Buchara. Věnovali se nám skutečně bohatě.

Koberec nám chválí každá návštěva

Turecký Ushak se do našeho interiéru hodí opravdu náramně, což potvrzuje každá návštěva. Je příjemný na dotek a doufáme, že dlouho vydrží v takovém perfektním stavu. Vnímáme jej jako investici. Pokud jej naše děti jednoho dne nebudou chtít mít ve svých domácnostech, vždy ho mohou prodat. Třeba přímo přes společnost Buchara.

Na závěr ještě dodám, že spousta známých nám koberec chválí, ale tvrdí, jak by se do jejich moderně zařízeného interiéru nehodil. Existují ovšem i kvalitní ručně vyráběné moderní koberce! Investici do perského koberce jednoznačně doporučuji.

Tvorba webových stránek: Webklient