Zkušenosti s masážním a kosmetickým lehátkem

Přidejte i vy své hodnocení

Pokud máte v plánu otevřít si vlastní kosmetický, případně masážní salon, neobejdete se bez vhodných potřeb, jako jsou lehátka. Současný trh je však rozmanitý a nabízí nepřeberné množství variant. Počáteční investice jsou sice vyšší, nicméně spokojenost a komfort zákazníků je na prvním místě, na což byste měli při výběru myslet. Člověk by se měl po ulehnutí na lehátko dostatečně uvolnit.

Jak kosmetická, tak i masážní lehátka jsou poměrně drahá, a proto byste výběr neměli uspěchat. Určitě se zaměřte na několik základních parametrů, jako jsou polohování, materiál potahu a podobně.

Investice na dlouhou dobu

Velké oblíbenosti se těší masážní a kosmetická lehátka, která má ve své nabídce internetový obchod RESI, ostatně není se čemu divit, jsou totiž propracovaná a neztrácí ani po designové stránce. Dokonale zapadnou do moderního interiéru. Velkou výhodou je, že se nejedná o klasická nemocniční lehátka, esteticky jsou propracovaná. Při návrhu bylo myšleno i na technologie.

Kosmetická lehátka jsou buď jako lůžka, nebo pohodlná křesla. Záleží na tom, co vaši zákazníci preferují. Samozřejmostí je pevná kovová konstrukce, která je vysoce odolná vůči mechanickému poškození, což jde ruku v ruce s dlouhou životností.

Nadchne vás u masážních i kosmetických lehátkách možnost motorového pohonu i změny výšky lehátka hydraulicky.

Specifickou kategorií jsou vyšetřovací lehátka

Společnost RESI vyrábí i vyšetřovací lehátka, jež nachází uplatnění v nemocnicích. Oživíte tím ordinaci, protože jsou barevná. Zapomeňte na klasickou bílou barvu, zvolte do ordinace třeba žlutou anebo modrou.

V tomto ohledu se do popředí prodrala společnost RESI. Její masážní a kosmetická lehátka mají velice dobrá hodnocení. Tak neváhejte a vyberte ideální řešení pro svou firmu i vy.

Tvorba webových stránek: Webklient