Zkušenosti se sázkovým poradcem

Přidejte i vy své hodnocení

Sázení na výsledky sportovních zápasů je skvělý koníček, který by mnozí sázející rádi proměnili v pravidelný výdělek. Smutná skutečnost však je, že více než 80 procent sázkařů pravidelně prodělává. Existuje vůbec šance, že byste se jako amatér dokázali sázením uživit? Ano – pokud budete chytřejší než bookmaker.

Co stojí za úspěchem některých sázkařů?

Stejně tak jako má majitel sázkové kanceláře své bookmakery, kteří analyzují sportovní zápasy a sestavují kurzy, měl by mít i úspěšný sázkař svého poradce, který mu najde taková utkání, kde se vysoká šance na výhru pojí s dobrým kurzem. Jistě, můžete si všechny tyto sportovní analýzy dělat sami, ale i kdybyste měli potřebné zkušenosti, zabralo by vám to pravděpodobně hodně času, který můžete určitě využít lépe. 

Jak najít správného sázkového poradce

Různých sázkových poradců je na internetu spousta, ale ne všichni pochopitelně poskytují stejně kvalitní služby. Pokud se nechcete spálit a naletět nějakému podvodníkovi, měli byste vybírat takové, kteří jsou transparentní, ke svým tipům poskytují sportovní analýzy, mají k dispozici přehledné statistiky předchozích tipů, ze kterých si můžete udělat obrázek o úspěšnosti a navíc si je chválí samotní sázkaři. Jedním z nich je i klub Sázej s Robem – zkušenosti jeho členů, které můžete najít na internetu, hovoří o transparentnosti, férovém přístupu i spolehlivých tipech, jejichž úspěšnost si můžete ověřit v historických statistikách. Navíc zde najdete i spoustu informací o sázecích systémech a podnikání, investicích nebo money managementu. K dispozici je i Youtube kanál a dokonce i online poradenství přes WhatsApp, které oceníte při live sázkách. Ostatně, stačí navštívit adresu https://robstark.cz/novinky/sazej-s-robem-zkusenosti/ a můžete se přesvědčit na vlastní oči.

Tvorba webových stránek: Webklient