Nakonfigurujte si vlastní tričko nebo hrnek

Přidejte i vy své hodnocení

V dnešní době se stále více lidí zajímá o personalizaci svých věcí. Ať už se jedná o vlastní potisk na trička, hrnky nebo jiné předměty, chceme mít své vlastní jedinečné věci, které nikdo jiný nemá. Služby pro on-line potisk triček a hrnků se tak stáývají stále více a více oblíbenými.

Eshop Moje-triko.cz umožňuje zákazníkům vytvořit si své vlastní návrhy a aplikovat je na trička nebo hrnky pomocí moderních tiskových technologií. Má v této oblasti zkušenosti, potiskem se zabývá již od 90. let.

Na webu najdete možnost potisku pánských, dámských a dětských triček. U všech modelů triček je možnost volby velikosti, barevnosti a materiálu. Všechny trička jsou vyrobeny z vysokokvalitního materiálu, který je odolný vůči vyprání i opotřebení.

Ráno kafe ze “svého” hrnku

Chcete si dát ráno kafe nebo čaj z hrnku, který bude jen a jen váš? Klidně si ho podepiště. Nebo si na něj nechtě dát fotku svého vnoučka, štěněte nebo třeba oblíbené motorky. Hrnek s potiskem je ale také skvělý personalizovaný dárek na míru obdarovanému. Vybírat můžete z různých typů a meteriálů. Všechny hrnky mají vysokou odolnost vůči otěru výsledného obrázku.

Co je potisk?

Potisk na míru se používá k vytvoření obrázků, textu nebo log na oblečení nebo hrnky podle vašeho individuálního přání. Používá se široká škála technik potisku, včetně tisku digitálního, tisku sítotisku, tisku pomíc tzv. transferu a mnoha dalších. V kombinaci s online konfigurátorem se jedná o skvělou možnost, jak s si sestavit finální vzhled vžýrobku zcela podle vašich představ. Umožňuje nahrát vlastní obrázek nebo logo, vybrat si požadovanou velikost, barvu a materiál. Chytrý online konfigurátor také umožní vidět náhled návrhu před tiskem, takže si můžete být jisti, že výsledek bude takový, jak jste si představovali.

Tvorba webových stránek: Webklient