Zkušenosti s AI psaním textu

Přidejte i vy své hodnocení

V poslední době jsem byl zvědavý, zda je možné nechat si napsat článek na blog pomocí umělé inteligence. Proto jsem se rozhodl vyzkoušet jeden z nástrojů, které využívají AI k automatickému psaní textu. Byl jsem překvapen, jakým způsobem nástroj dokázal vygenerovat text, který vypadal velmi podobně jako článek napsaný člověkem. Posuďte sami:

Příběh blogera a AI

Jmenoval se Tomáš a byl to velký milovník psů. Jeho blog o psech se stal velkým hitem mezi milovníky čtyřnohých mazlíčků a Tomáš se stal známým jménem ve světě online zvířecích médií.

Jednoho dne se Tomáš rozhodl, že by rád vyzkoušel něco nového a inovativního pro své blogové příspěvky. Na internetu narazil na AI, které dokáže pomoci s tvorbou textu, a rozhodl se to vyzkoušet.

Po několika dnech tréninku a nastavování parametrů se Tomášovi konečně podařilo vytvořit AI, které dokázalo psát příspěvky o psech s velkou přesností. Tomáš byl nadšený a hned začal psát články s pomocí svého nového pomocníka.

Jeho čtenáři byli ohromení kvalitou a přesností článků, a Tomášovy blogové příspěvky se staly ještě oblíbenější než dříve. Tomáš byl šťastný, že se mu podařilo najít novou a inovativní cestu k tvorbě obsahu pro svůj blog, a doufal, že se mu brzy podaří expandovat ještě dál.


Poznámka: Obrázek i kompletní text článku by vygenerován umělou inteligencí. Další příklady můžete najít na prvním blogu psaným umělou inteligencí.


Myslíte si, že tato technologie bude hrát významnou roli v budoucnosti psaní a redigování textů, nebo si myslíte, že nikdy nenahradí lidskou kreativitu a schopnost vytvářet originální myšlenky? Co si myslíte o možnostech a výzvách, které přináší používání AI při psaní textů? Máte nějaké obavy ohledně používání AI v tomto ohledu, nebo si myslíte, že to může být prospěšné? Rádi bychom znali vaše názory a představy o budoucnosti psaní textů pomocí AI. Komentujte…

Tvorba webových stránek: Webklient