Recenze na bezdrátová sluchátka Apple AirPods vs AirPods Pro

Přidejte i vy své hodnocení

Bezdrátová sluchátka AirPods Pro dostala nový design, funkce i cenovku. Poskytují aktivní potlačení hluku, takže se můžete dokonale ponořit do poslechu hudby, ale nechybí ani režim propustnosti, který využijete v okamžiku, kdy potřebujete vnímat okolí. Oceníte také vyměnitelné špunty ve třech různých velikostech.

Pro uživatele iPhonů, kteří chtějí bezdrátová sluchátka, jsou AirPods Pro ideální volbou. Používat je můžete i během cvičení, protože sluchátka jsou odolná proti potu.

Čím jsou AirPods Pro výjimečné?

Jakmile zvolíte správnou velikost koncovek, sluchátka budou ve zvukovou perfektně sedět, a tak se nemusíte bát, že byste je ztratili. Po spárování s iPhonem se rovnou spustí hudba, aniž byste museli cokoliv nastavovat. Bezdrátová sluchátka Apple připravil tak, aby byla maximálně funkční a praktická.

Pokud chcete aktivovat režim propustnosti, stačí podržet tlakový snímač. Hudbu pozastavíte či přehrajete jedním stisknutím snímače, dvojitým stisknutím přejdete na další skladbu a trojím na předchozí.

AirPods Pro vs. AirPods

Pokud vás zajímá, proč si nadšenci do jablečných zařízení s nadšením pořizují AirPods Pro, důvod je jasný. Odstraňují jeden zásadní problém. Původní AirPods totiž špatně seděly v uchu. Zároveň, pokud posloucháte rádi hudbu, oceníte aktivní potlačení hluku. Užijete si vysokou kvalitu hudby bez rušivých zvukových masek.

Za druhé, když jste přes klasické AirPods poslouchali hudbu, tak jste ji museli dát nahlas, abyste neslyšeli okolní hluk. Zvýšení hlasitosti však může postupem času způsobit ztrátu sluchu. AirPods Pro však utěsní zvukovod a k ušním bubínkům se dostane méně než osmina úrovně akustického tlaku, takže hudbu můžete ztlumit a pořád ji budete dobře slyšet.

Jestliže si chcete koupit sluchátka AirPods Pro, podívejte se do nabídky e-shopu AppleKing.cz.

Tvorba webových stránek: Webklient