Zkušenosti s firmou EL-MIK

Přidejte i vy své hodnocení

Měli jsme v plánu modernizovat náš obecní rozhlas. Ačkoliv máme obecní facebookovou stránku a také webové stránky, rozhlas stále vnímáme jako jeden z nejdůležitějších prostředků komunikace s obyvateli. Přece jenom ne všichni starší obyvatelé mají doma internetové připojení a umí si vyhledat aktuality na webu.

Starý rozhlas nefungoval vždy podle našich představ, některé části obce zůstaly zcela bez ozvučení. Místo opravy jsme se rozhodli investovat úplně do nového. Měli jsme zájem o bezdrátový rozhlas a rozhodli jsme se kontaktovat firmu EL-MIK, která už od roku 1994 provádí servisy, opravy a instalace obecních rozhlasů, nabízí také zařízení pro ultrazvukové čištění.

Bezdrátové nemusí být vždy nejlepší

Při první konzultaci s firmou EL-MIK jsme si vyjasnili, že bezdrátový rozhlas, po němž jsme tolik toužili, pro naši obec vlastně není až tolik výhodný. Jednak za to může poloha obce, jednak by byl náročnější provoz – finančně i starostmi. Toto řešení je pro naše městečko zbytečné, a proto jsme se rozhodli pro rozhlas standardní drátový.

Spolupráce proběhla hladce

Po odsouhlasení toho, že si opravdu přejeme drátový rozhlas pro města a obce, se firma pustila do práce samostatně. Vypracovala podrobnou nabídku, v níž navrhla výkon ústředny, délku kabelového vedení, rozmístění a počty reproduktorů. Po odsouhlasení rozpočtu se pustila do instalace a nám dnes rozhlas bez problémů funguje. Jsme s ním spokojení, protože je spolehlivější a umí daleko více věcí než ten předchozí – například pustit v daný čas nahranou zprávu.

S firmou jsme nadále v kontaktu, zajišťuje totiž i pravidelnou údržbu a servis drátových rozhlasů. Pokud i vy máte zájem o tyto služby, firmu EL-MIK můžeme s klidným srdcem doporučit. Udělejte to jako my, ozvěte se jí přes kontaktní formulář na webových stránkách a dohodněte si schůzku.

Tvorba webových stránek: Webklient