Zkušenosti s manipulační technikou od Uplifter CZ

Přidejte i vy své hodnocení

Ve stavebním průmyslu, ale i strojírenství představuje manipulační technika velice důležité pomocníky. Používají se například minijeřáby, které se vyznačují kompaktními rozměry a vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Ovšem některé společnosti potřebují jeřáby mobilní anebo přívěsné. V každém případě vám vyhoví Uplifter CZ se svou bohatou nabídkou. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké mají zákazníci zkušenosti s touto firmou. 

V první řadě spousta lidí oceňuje pestrost portfolia, přičemž Uplifter CZ poskytuje nejen prodej a pronájem manipulační techniky, ale i revizi jeřábů, o které se více dočtete na webové stránce https://uplifter.cz/revize-jerabu/.

Produkty

V oblasti manipulační techniky působí společnost Uplifter CZ více než 18 let. Za dobu své existence si vybudovala pevné postavení na trhu. Disponuje nejširší nabídkou minijeřábů, vakuových rámů, manipulátorů a mobilních či přívěsných jeřábů

Nevídaný zájem je především o minijeřáby. Důvodů je hned několik. Uplifter CZ totiž podává a pronajímá minijeřáby Maeda Mini Cranes, které nacházejí uplatnění napříč všemi obory. Chlubí se flexibilitou, vysokým výkonem a také svými rozměry. Snadno takový jeřáb naložíte do transportéru. 

Pronájem i prodej

Pokud jeřáb nevyužíváte v podstatě každý den, nevyplatí se vám ho kupovat, což si Uplifter CZ uvědomuje, a proto nabízí i jejich pronájem, a to včetně montážního personálu. V neposlední řadě je tato společnost vyhledávána na revize jeřábů. Dokonce vám zapůjčí adekvátní náhradu, než bude revize provedena. 

Ve firmě pracuje odborný personál, který prochází pravidelným školením. Revize je možná buď přímo v prostorách společnosti Uplifter CZ, nebo na vámi zvoleném místě. Všechno je jen o domluvě. Podívejte se na stránku https://uplifter.cz/revize-jerabu/, kde jsou kompletní informace.

Tvorba webových stránek: Webklient