Zkušenosti s crypto peněženkou Trezor

5/5 - (1 vote)

Říká se, že pokud nemáte své kryptoměny skutečně u sebe, nemáte nic. Řešením jak dostat své bitcoiny, dogecoiny a další virtuální crypto peníze, k sobě do své kapsy a ochránit je tak před hackery nebo krachy cryproburz a online či mobilních peněženek, je hardwarová peněženka českého výrobce Trezor.

Ať už jste v bitcoinech nováčci, nebo už jste odborníci na zabezpečení, Trezor Model One je volba č. 1 pro každého.

Bitcoin je bezpečný už z principu. Potřebujete jen nástroj, který vám umožní používat ho bez rizika. Stačí vám k tomu vlastní peněženka Trezor.

Zapomeňte na viry, hackery nebo jejich keyloggery. Zapomeňte na pravidelné zálohování, čtení šifrovacích manuálů, tisk papírových peněženek a vytváření offline úložišť. Až příště uvidíte další návod na zabezpečení bitcoinů ve více než 10 krocích, prostě ho přeskočte.

Trezor Model One může sloužit také jako hardwarový token U2F. Běžné bezpečnostní tokeny nemají displej, což znamená, že si nikdy nemůžete být jisti, co schvalujete. Trezor využívá svůj důvěryhodný displej, který vás plně informuje o požadavku na ověření ještě před jeho schválením, a to zobrazením služby, ke které se přihlašujete.

Zařízení Trezor v současné době podporují všechny hlavní počítačové operační systémy: Windows (verze 10 nebo novější), MacOS (verze 10.11 a vyšší), Linux: V mobilních zařízeních je podporován systém Android. Systémy iOS a Windows Phone (zatím) podporovány nejsou. Systém ChromeOS zatím není oficiálně podporován, ale měl by fungovat prostřednictvím WebUSB společnosti Google.

Trezor Model One podporuje více než 1000 kryptoměn.

Tvorba webových stránek: Webklient