Zkušenosti s plastovými přepravkami

Přidejte i vy své hodnocení

Přepravit jakékoliv zboží i na kratší vzdálenost není žádný. Zajistit bezproblémové podmínky je totiž prakticky nemožné, jelikož je vždy možné narazit po cestě na nějaké potíže technického či jiného rázu. Proto je také dobré se připravit na různé eventuality, třeba i výběrem vhodných přepravek.

Nejlepší materiál

Naše spediční firma už funguje nějaký ten pátek a už od začátku používáme přepravky od společnosti PK Group. A rozhodně si nemůžeme stěžovat.

Jedná se o výrobky z vysoce kvalitního plastu, které se vyznačují vysokou životností a maximální odolností. A je jedno, zdali zrovna používáme menší verze nebo velké bedny. Každý model se může pyšnit víceméně obdobně vysokou houževnatostí.

Slouží k převážení všeho

O plastu je všeobecně známo, že je prakticky imunní vůči vodnímu živlu. Proto se nemusíme rozpakovat nechávat přepravky v případě potřeby stát třeba přímo na dešti. Dokonce by měly vydržet i kontakt s některými druhy kyselin, nicméně to jsme samozřejmě nezkoušeli.

Přepravky používáme víceméně k uskladňování a převážení takřka všech druhů zboží od nářadí přes elektroniku až třeba po potraviny. Hlavně kvůli potravinám je nezbytné bedny vždy po použití důkladně vymýt. Naštěstí se nejedná o nic komplikovaného. S vhodným saponátem a dobře natlakovanou vodou z hadice jde o docela nenáročný úkol.

Standardní Euro přepravka z plastu má navíc tu výhodu, že nenačichá. Rozhodně nejde o žádnou maličkost, jelikož pak by se do ní nedaly naložit jiné druhy zboží. Hrozilo by totiž načichnutí, což je z logiky věci nežádoucí.

Výborné koše

Od PK Group používáme ve firmě i nádoby na odpad, jež jsou rovněž vyrobeny z plastu. Není žádným překvapením, že disponují velmi podobnými vlastnostmi jako výše zmíněné přepravky.

Také jsou velice odolné, snadno udržovatelné a jsou samozřejmě i lehké. Někdy musíme popelnice přesunout stranou kvůli navýšení příjezdové plochy a jde to až překvapivě snadno.

Tvorba webových stránek: Webklient