Zkušenosti s výrobkem Multi-Mam Compresses pro kojící ženy

Přidejte i vy své hodnocení

Kojení je v současné době velice skloňované téma, ostatně není se čemu divit, protože i odborná veřejnost apeluje na to, aby se novorozeňatům dostávalo mateřského mléka. Často je však pro ženu kojení bolestivé, za což mohou nejen špatné techniky, ale třeba i citlivé bradavky a podobně. V následujících řádcích vám představíme produkt, který problém dokáže vyřešit.

Kojení a jeho výhody

Mateřské mléko obsahuje všechny látky, vitamíny a živiny, které jsou pro miminko důležité v prvních měsících jeho života. Stejně tak chrání ratolest před infekcemi a nemocemi. Samotné kojení přináší i zdravotní benefity pro ženy, navíc je pohodlné, protože můžete dítě nakrmit kdykoliv a kdekoliv. Kojení je v neposlední řadě i způsob, jak si může matka vybudovat silné citové pouto se svým miminkem.

Podávání výhradně jen mateřského mléka se doporučuje v prvních šesti měsících života dítěte. Poté se k mateřskému mléku postupně přidává i pevná strava (tedy příkrmy). Mateřské mléko se s růstem dítěte přizpůsobuje jeho měnícím se potřebám. Jak na kojení bez bolesti? I na to známe odpověď.

Multi-Mam Compresses

V první řadě si zjistěte, jak správně přiložit dítě k prsu, protože špatně osvojené techniky kojení mohou být jednou z příčin bolestivých bradavek. Velké oblíbenosti se těší přípravek Multi-Mam Compresses, což je speciální bio-aktivní nelepivá náplast sloužící k intenzivní péči o bradavky.

S náplastmi utišíte bolest a dopřejte si úlevu i pohodlí. Multi-Mam Compresses gel použití na náplastech je zdravotně nezávadný a naprosto neškodlivý, takže vůbec nevadí, když se dostane při kojení i do úst miminka. Náplasti redukují otoky a zamezují infekcím, navíc podporují přirozený regenerační proces. Poskytněte svým bolestivým bradavkách intenzivní péči.

Tvorba webových stránek: Webklient