Tetování je dobrá investice. Je však potřeba vybrat si to pravé

Přidejte i vy své hodnocení

Nějakou kérku už má dnes skoro každý. V práci jsem snad jediný, který nic podobného nemá. A proto jsem se nedávno rozhodl, že si také něco podobného pořídím.

Nejedná se sice o nic levného, nicméně udělat si jednou za čas nějakou radost určitě neuškodí. Alespoň psychologové o tom mluví pořád.

Složitý výběr

O tetování jsem byl již pevně rozhodnut, ovšem zatím jsem nevěděl, co přesně chci. Automaticky jsem zavrhl nechat na sebe čmárat nějaká data, případně zvěčnit si na kůži jména blízkých lidí. Zdá se mi to trochu povrchní a vůbec nejde o můj styl.

Jak jsem byl informován známými, vybrat si vhodné tetování je důležité, jelikož jde o ozdobu na celý život. Samozřejmě, že se dá jistými cestami odstranit, nicméně čištění kůže laserem si rád odepřu. Nejenže je potom pokožka zjizvená, ale postižené místo prý i docela dlouho bolí. Navíc ty ceny.

Pod dlouhém rozmýšlení jsem si vybral nechat si na své rameno zvěčnit Poseidona, vládce všech moří. Jednak mám vodu docela rád, jednak je Poseidon docela cool, tak proč ne. Rozhodně lepší než srdíčko nebo jiná obdobná pitomost.

Hledání správného studia

Původně jsem si myslel, že si nechám tetování udělat od kamaráda. Celkem své řemeslo ovládá, nicméně vychytat dobu, kdy bude zrovna střízlivý, by byl celkem oříšek. Navíc o jeho hygienických normách si také nedělám žádné velké iluze.

Proto jsem se rozhodl raději si pár stovek připlatit a vydat se do nějakého renomovaného tetovacího studia v Praze. I přes docela široký výběr nakonec má volba padla na Unholy Tatoo.

Vše proběhlo hladce

Rozhodně jsem udělal dobře, že jsem vyhledal profesionály a nenechal jsem své rámě zprznit nějakého amatéra. Vše probíhalo poměrně rychle a v příjemné atmosféře. Sice to nakonec trochu i bolelo, ale pro krásu je potřeba trochu trpět.

Poseidon se mi nakonec dělal nadvakrát, jelikož byl trochu složitější, než jsem si původně představoval. Ovšem tím lépe. Konečně jsem i já vlastníkem nějakého cenného uměleckého kousku. A můžu si ho navíc nosit neustále s sebou.

Tvorba webových stránek: Webklient