Zkušenosti s iPhone servisem Appleking

Přidejte i vy své hodnocení

Prasklý displej, nefunkční home button, příliš tichý reproduktor, baterie, která už nic nevydrží. To jsou jedny z nejčastějších problémů, s nimiž majitelé iPhonů míří do servisu. Potkala vás některá z těchto nepříjemností? Pak zřejmě přemýšlíte, do jakého servisu se vydat.

Nízká cena a vysoká rychlost opravy. To jsou kritéria, která pravděpodobně hledáte. My jsme otestovali brněnský iPhone servis Appleking. Jaké mu udělujeme hodnocení?

Profesionalita na jedničku

Servis zaměstnává technika, který dříve působil přímo v servisním středisku Apple. V telefonech Apple se tedy velmi dobře vyzná a s opravami má bohaté zkušenosti. Takovému člověku se nemusíte bát svěřit svůj telefon. Rutinní jednoduché úkony (výměna baterie) zajišťuje druhý, rovněž velmi zkušený technik.

Rychlost blesková

Velmi kladně hodnotíme také rychlost oprav. Základní opravy (přehrání software, výměna displeje či baterie, kamery a jiné komponenty) zabere zhruba 15 až 30 minut. Můžete si tedy jen na chvíli odběhnout něco vyřídit a pak si telefon rovnou odnést.

Náročnější opravy (výměna čelního skla a zadního krytu) vyžadují asi hodinku, což je také velmi příjemná doba. Výjimkou je výměna základní desky. Za tímto účelem je nutné iPhone odeslat do smluvního servisního střediska. Nebojte se však, že byste na telefon čekali měsíc, i tahle oprava se zvládne do týdne.

Dvě pobočky + benefit

V Brně má servis dvě pobočky. Jednu na Palackého třídě a druhou v nákupním centru Olympia. V Olympii je otevřeno dokonce i o víkendu. Zajímavostí je však zejména to, že si firma pro telefon na opravu do 50 km od Brna zdarma dojede. Zdarma ho taktéž přiveze zpátky.

Celkově tedy servis hodnotíme pozitivně. Plusem je rozhodně fakt, že se specializuje výhradně na značku Apple. Vždy je lepší obrátit se na iPhone servis než na univerzální servis pro všechny telefony.

Tvorba webových stránek: Webklient