Zkušenosti se stěhováním

Přidejte i vy své hodnocení

Máte před sebou stěhování? Nebojte se, skutečně není lepší vyhořet, než se stěhovat. Za splnění jedné podmínky – obrátíte-li se na profesionály.

Spousta z nás se stěhuje několikrát v životě. U mě to tedy tak bylo. Jeden byt jsem dokonce na etapy přestěhovala v osobním automobilu. Svépomocí. Tak jsem si představovala levné stěhování. Naštěstí jsem se stěhovala do bytu zařízeného nábytkem.

Obraťte se na profesionály

Stěhujete-li i nábytek a další křehké vybavení, doporučujeme tuto strategii hned na začátku zavrhnout. A najmout si na stěhování profíky, tedy nelitovat nějaké té koruny investované do stěhovací služby. Ta totiž nejenže disponuje prostornými stěhovacími automobily a patřičnými obalovými materiály, ale také personálem se skvělými organizačními schopnostmi. A patřičnými zkušenostmi. S nimi se zkrátka vaše stěhování hned tak na něčem nezadrhne. A nezaleknou se ani těžkých břemen, s nimiž jednotlivec i s pomocí kamaráda manipuluje s velkými obtížemi.

Stěhování bytů, firem a archivů

Stěhování bytů, firem, ale třeba i likvidace starého nábytku. Všechny tyto služby najdete například v portfoliu společnosti Pražské stěhovací služby. Její stěhováci vám však přestěhují i knihovní fond, archiv a umělecké předměty. Aniž by je samozřejmě poškodili nebo, nedej Bože, něco ztratili. Věci nerozbíjí, ani se jim neztrácí. I přesto ale mají sjednané pojištění až do výše 5 milionů s platností po celé Evropě.

Opravdu levné stěhování

Zkrátka jsou maximálně spolehliví. A přestěhují vás třeba až do zahraničí. Za přijatelnou cenu. Ne nadarmo v podtitulku své firmy mají i pojem stěhování levně. Auto s řidičem vás vyjde na 700 Kč na hodinu. Za každého dalšího pracovníka si připlatíte 300 kč na hodinu. Nevycházíte časově? Nestěhujete vybavení starého bytu hned do nového? Pražské stěhovací služby umožňují i bezpečné uložení vašich věcí, a to jak krátkodobé i dlouhodobé. Ještě váháte? Neměli byste!

Tvorba webových stránek: Webklient