Zkušenosti s penzionem Florián v Pavlově

Přidejte i vy své hodnocení

Vinařská obec Pavlov si vás podmaní ojedinělým kouzlem i přátelskou atmosférou a rozprostírá se pod zříceninami někdejšího hradu Děvičky. Pavlov se rozprostírá v oblasti proslulé jako Pálava, která se chlubí především letitou tradicí ve výrobě vín. Současně se však jedná o ideální místo pro rekreaci a odpočinek. Pokud se chcete na jižní Moravě ubytovat, zavítejte do rodinného penzionu Florián.

Florián stojí právě v obci Pavlov, odkud se můžete vydat třeba do nedalekého vodního ráje Aqualand Moravia i do rakouských lázní Laa an der Thaya. Více informací o penzionu najdete na stránkách https://www.pensionflorian.cz.

Ubytování v menším penzionu má výhody

Florián má k dispozici celkem 21 lůžek včetně přistýlek. Uvnitř budovy je pět pokojů a jeden apartmán vhodný pro rodiny s dětmi. V každém pokoji je samozřejmě vlastní sociální zařízení. Budova prošla kompletní rekonstrukcí na přelomu 2017 a 2018. Přestože se jedná o menší ubytovací zařízení, nabízí vysokou kvalitu služeb. Navíc se u snídaně nepotkáte s desítkami různých lidí, což zejména v současné koronavirové situaci oceníte.

V pokojích jsou postele se zdravotními matracemi, a tak se velice dobře vyspíte. V neposlední řadě v pokojích nechybí lednice, televizor či vysoušeč vlasů. Po celém objektu je připojení k internetu přes Wi-Fi, a to zcela zdarma.

Součástí penzionu je i restaurace

Penzion má kromě jiného i restauraci s vynikající kuchyní. Restaurace funguje více než dvacet let a v okolí je vskutku vyhlášená. Pracovníci si zakládají na osobním přístupu a v případě zájmu vám doporučí jídla, po kterých se budete olizovat. Samozřejmě u oběda či večeře nesmí chybět ani sklenice výtečného vína vyrobeného přímo ve vinařství v Pavlově.

Ubytování si můžete rezervovat na webu https://www.pensionflorian.cz.

Tvorba webových stránek: Webklient