Zkušenosti se společností HromoElektro s.r.o. 

Přidejte i vy své hodnocení

Hromosvod je velice jednoduchý, přičemž se jedná o kovovou tyč s průměrem až dva centimetry připevněnou ke střeše budovy. Upevňuje se na měděný, případně hliníkový drát o podobném průměru, který vede k vodivé mřížce zakopané v zemi u objektu. Účel hromosvodu je často špatně chápán. V následujících řádcích vám tedy prozradíme, k čemu slouží a na koho se v této oblasti obrátit. 

Spousta lidí se domnívá, že hromosvod „přitahuje“ blesky, nicméně jeho úkolem je poskytnout nízkoodporovou cestu k zemi v případě, že do budovy udeří blesk. Návrhy hromosvodů by měly být propracované, protože systém musí zvládnout obrovský elektrický proud a úder. Pokud se úder dotkne materiálu, který není dobrým vodičem, dojde k masivnímu tepelnému poškození. 

HromoElektro s.r.o.

V případě, že požadujete renovaci hromosvodu, případně návrh nového hromosvodu pro novostavbu, můžete se obrátit na společnost HromoElektro s.r.o., která má letité zkušenosti v této oblasti. Postará se o odbornou montáž, projekt, opravy i rekonstrukce hromosvodů, stejně tak má ve svém portfoliu služeb provádění revizí. 

HromoElektro s.r.o. má k dispozici tým odborníků, v jejichž kompetenci jsou pravidelné, mimořádné a výchozí revize. Zároveň změří uzemnění a zajistí také vyhotovení. 

Benefity

HromoElektro s.r.o. je společnost, která si zakládá na odborně provedené práci za přijatelné ceny. Za sebou má už stovky úspěšných realizací, přičemž se zaměřuje nejen na rodinné domy, ale i paneláky, průmyslové a občanské objekty. 

Pokud si nejste jisti, jestli je HromoElektro s.r.o. tím správným dodavatelem, stačí se podívat na webovou stránku společnosti, kde najdete i reference. I my jsme si nechali vyrobit hromosvod od tohoto profesionála a byli jsme nadmíru spokojení s přístupem i rychlostí.

Tvorba webových stránek: Webklient