Recenze Primapol: Nerezová ocel, hliník i letecké materiály na jednom místě

Přidejte i vy své hodnocení

Velcí odběratelé malé i střední firmy, živnostníci, a dokonce i kutilové dříve dost složitě hledali dodavatele materiálů, ale i polotovarů, jako jsou trubky či tyče. Primapol je udělal dostupnými.

Zásoby činí běžně kolem 3000 tun materiálu a 20 000 položek, takže rozhodně si je z čeho vybrat. Firma si zakládá na prozákaznickém přístupu a rychlém vyřízení celé objednávky v jediném kroku. Hlavní sortiment tvoří nerezová ocel všech druhů, včetně žádané 1.4021, dále pak hliník (např. ENAW-6060), technické plasty, titan i protipožární produkty. To vše ve standardní kvalitě i jako materiály pro letecký průmysl.

Sklady i výrobní zázemí

Primapol má moderní skladové zázemí odpovídající nejvyšším standardům. Nabízí však i zpracovatelské zázemí vybaveno kotoučovými i pásovými pilami, potahovací linkou a další technikou. Díky tomu může firma dodávat materiál v poptávaných rozměrech na míru. Sklad se nachází v Újezdu u Kladna, tedy pouhých 15 km od pražského letiště. Celkově je zboží uskladněno na 9000 m2, z čehož je 8000 m2 pod střechou.

Dodávky pro celou řadu odvětví

Firma má nejen přední postavení u nás, kde dodává do většiny průmyslových odvětví, ale rovněž své produkty vyváží do dalších zemí Evropy a Asie. Pobočku společnosti najdete i v Polsku. Díky svým službám a dodávanému sortimentu se stal Primapol důležitým partnerem firem z oblasti potravinářského a farmaceutického průmyslu, společností v oblasti energetiky, automobilového průmyslu, leteckého i vojenského průmyslu, v oblasti petrochemie a chemického průmyslu. Je partnerem pro firmy z oblasti solární energetiky, mikroelektroniky, high-tech a dalších.

Primapol je dceřinou firmou Scope Metals Group, která má navázané spolupráce s dodavateli po celém světě. Zákazníkům nejenže nabízí veškerý svůj sortiment, ale poskytuje i logistický outsorcing a skladovací prostory. Díky tomu snižuje firmám náklady.

Tvorba webových stránek: Webklient